‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile deprem bölgesi desteklenmeye devam ediliyor

featured

Geçtiğimiz yıl yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Hepsiburada’nın, bölgesindeki üreticiler için hayata geçirdiği ‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgeye destek amacıyla ilk günden itibaren acil ihtiyaçların temin edilmesi ve ulaştırılması için tüm imkanlarını sunan Hepsiburada, bölgede faaliyet gösteren üreticileri ve satıcıları desteklemek üzere, ‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre, yaşanan deprem felaketinin birinci yılında 29 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında ‘Her Sipariş bir Destek’ kampanyası yenilenerek, her siparişle deprem bölgesine destek sağlayacak ve müşterilerin alışverişleri ile bölgedeki satıcılara ve ekonomik toparlanmaya katkıda bulunması sağlanacak. Ev dekorasyonundan teknoloji ürünlerine, giyimden yöresel ürünlere kadar pek çok kategoride ürünün bulunduğu kampanya kapsamında alınan her ürün deprem bölgesindeki satıcılara destek olacak.

E-ticaret platformu, bölgedeki e-ticaret ekosistemini geliştirmek ve satıcıları, girişimci kadınları, kadın kooperatiflerini ve üreticileri desteklemek için Adana ve Hatay’da kurduğu E-Ticaret İhtisas Merkezlerinde verdiği e-ticaret eğitimlerine ek olarak satıcılara ek komisyon yardımı ve reklam / pazarlama desteği de sağlamaya devam ediyor.

Kaynak: EKONOMİ Haberleri

Haberbuysa.com

‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile deprem bölgesi desteklenmeye devam ediliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Haber Buysa - Haberler, En Son Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin